A A A
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W najbliższą sobotę i niedzielę odpalamy kolejne luźne wycieczki enduro. Będziemy śmigać na trasach i szlakach w Kościelisku oraz Rabce. Zapraszamy wszystkich chętnych żądnych enduroprzygody i lubiących śmigać w klawej ekipie! Podkreślamy jednak, że trasy po których będziemy jeździć, są bardzo wymagające i dla osób zaczynających przygodę z rowerem górskim mogą okazać się nie do pokonania. Kask stanowi obowiązkowe wyposażenie, a ponadto zachęcamy do wyposażenia się w ochraniacze kolan i łokci.

 

12.05 Kościelisko

12 maja spotykamy się w MTB Hostelu o godzinie 10:00 i wyruszamy na lokalne trasy i szlaki rowerowe. Kołowanie zakończymy przy wspólnym ognisku w MTB Hostelu gdzie gwarantujemy, że skosztujecie smacznej, pieczonej na ogniu kiełbasy. Ogień zostanie rozpalony również w saunie, gdzie będziecie mogli zrelaksować się i wygrzać zmęczone mięśnie. Zachęcamy do skorzystania z noclegu w Hostelu tak aby biesiadowanie przy ognisku nie było niczym ograniczone. Wydarzenie jest darmowe, ale prowiant itp. każdy zapewnia sobie sam we własnym zakresie.

 

 

13.05 Rabka Zdrój

13 maja o godzinie 10:00 spotykamy się w Rabce Zdrój, na parkingu pod Krzywoniem zwanym "Uroczysko Krzywoń". Jeździmy z lokalną grupą Eskimoo. Sytą jazdę zakończymy ogniskiem na Krzywoniu, pod kapliczką, skąd rozpościera się piękny widok na Pasmo Policy (nie zapomnijcie zabrać kiełbasy i czegoś do popicia).