A A A

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Stowarzyszenie Rowerowe Podhale

 

Weekend 15-17 maja 2015 upłynął pod znakiem imprezy Joy Ride Bike Fest w Kluszkowcach. W ramach festiwalu rozegrano wiele dyscyplin rowerowych w tym pożądane przez nas enduro. Głównym sponsorem wyścigu był producent rowerów Kellys, a trasy przygotowała ekipa z Bielska.

 

SRP
 
W zawodach reprezentowali nas głównie juniorzy w składzie: Sichelski Marcin, Gąsienica Jakub, Fąfrowicz Bartłomiej, Karpęcki Marcin oraz Buńda Andrzej, członek SRP jeżdżący w teamie Krossa. W kategorii elita wystartowali Tomasz Obrochta oraz Rusnak Stanisław. Natomiast żeńską frakcję SRP dumnie reprezentowała juniorka Zuzanna Amilkiewicz, która debiutowała w wyścigach enduro.

 

SRP
 
Największym sukcesem spośród Podhalańczyków może pochwalić się Stanisław Rusnak, który zajmował na poszczególnych os’ach bardzo wysokie pozycje. Ostatecznie uplasował się na piątym miejscu w tabeli generalnej.

 

SRP
 
Zawody ukończyło łącznie 159 zawodników oraz sklasyfikowanych zostało 27 teamów. W rywalizacji drużynowej SRP pojawiło się na 5 miejscu tabeli zdobywając 930 punktów.

POBIERZ PAKIET ZDJĘĆ