A A A
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 


W najbliższą niedzielę odpalamy kolejną luźną wycieczkę enduro. Będziemy śmigać na trasach i szlakach w Kościelisku. Spotykamy się w MTB Hostelu o godzinie 10:30 i wyruszamy na lokalne trasy i szlaki rowerowe. Zapraszamy wszystkich chętnych żądnych enduroprzygody! Podkreślamy jednak, że trasy po których będziemy jeździć, są bardzo wymagające i dla osób zaczynających przygodę z rowerem górskim mogą okazać się nie do pokonania. Kask stanowi obowiązkowe wyposażenie, a ponadto zachęcamy do wyposażenia się w ochraniacze kolan i łokci.


Kołowanie zakończymy przy wspólnym ognisku w MTB Hostelu gdzie gwarantujemy, że skosztujecie smacznej, pieczonej na ogniu kiełbasy. Ogień zostanie rozpalony również w saunie, gdzie będziecie mogli zrelaksować się i wygrzać zmęczone mięśnie.

Wydarzenie jest darmowe, ale prowiant itp. każdy zapewnia sobie sam we własnym zakresie.


Możesz wpaść do nas bez roweru!

Wypożycz i przetestuj rowery marki Kross lub sprawdź jak śmiga się na grubasach. Zarezerwowane maszyny będą do odebrania na miejscu w MTB Hostelu.


Rezerwacja rowerów Kross, ochraniaczy i kasków - Centrum Testowe Kross w Kościelisku. Istnieje możliwość wypożyczenia roweru w pakiecie z noclegiem w MTB Hostelu. Wszelkie informacje pod numerem tel. 606964104.


Rezerwacja grubasów Wypożyczalnia FatBike Tatra Trade tel. 602693781. Dostępne maszyny to Head: Randall rozm. 2xS, M, L i Bottecchia rozm. L

Komentarze  

0 #1 Gosia 2017-08-09 18:56
Witam! Bardzo proszę o mapkę trasy. Dobrze by było, gdyby była też mapka z. poziomicami, by móc realnie ocenić swoje siły przed startem. Pozdrawiam!
Gosia Kozik
Cytować
+1 #2 Borys Witkiewicz 2017-08-10 06:15
Warto odwiedzić sekcję trasy na naszej stronie (są tam poziomice), trasy można też sprawdzić w aplikacji trailforks.
Cytować
0 #3 Org 2017-08-12 17:33
Generalnie jest to luźny wypad i nigdy nie planujemy trasy na zasadzie A -> B . Po prostu jeździmy na tyle na ile starczy nam sił i czasu. Poziomice poziomicami, ale z nich trudności tras się nie wyczyta. Jeździć będziemy po bardzo wymagających technicznie odcinkach z dużą ilością korzeni, zakrętów, uskoków i tzw. ścianek.
Cytować
0 #4 Darek 2017-08-14 08:58
Świetni ludzie!!! Pogoda jak w górach :) Polecam wszystkim którzy chcą poczuć moc !!! Podjazdy dają w kość ale atmosfera rekompensuje wszystkie trudy. Trasy wymagają skupienia jednak chłopaki zawsze podpowiedzą jaki tor jest najbardziej optymalny i co robić lepiej. Było super !!! Pozdrawiam PS. szkoda że musiałem zjechać wcześniej :oops:
Cytować