A A A
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 


W najbliższą sobotę odpalamy kolejną luźną wycieczkę enduro. Będziemy śmigać na trasach i szlakach w Kościelisku. Spotykamy się w MTB Hostelu o godzinie 10:00 i wyruszamy na lokalne trasy i szlaki rowerowe. Zapraszamy wszystkich chętnych żądnych enduroprzygody! Podkreślamy jednak, że trasy, po których będziemy jeździć, są bardzo wymagające i dla osób zaczynających przygodę z rowerem górskim mogą okazać się nie do pokonania. Kask stanowi obowiązkowe wyposażenie, a ponadto zachęcamy do wyposażenia się w ochraniacze kolan i łokci.


Kołowanie zakończymy przy wspólnym ognisku w MTB Hostelu gdzie gwarantujemy, że skosztujecie smacznej, pieczonej na ogniu, kiełbasy. Ogień zostanie rozpalony również w saunie, gdzie będziecie mogli zrelaksować się i wygrzać zmęczone mięśnie. Następnie zasiądziemy w sali kominkowej by kontynuować integrację dlatego też zachęcamy by pozostać w Kościelisku do niedzieli :D


Możesz wpaść do nas bez roweru!

Wypożycz i przetestuj rowery marki Kross lub sprawdź jak śmiga się na grubasach. Zarezerwowane maszyny będą do odebrania na miejscu w MTB Hostelu.

 
Rezerwacja rowerów Kross, ochraniaczy i kasków - Centrum Testowe Kross w Kościelisku. Istnieje możliwość wypożyczenia roweru w pakiecie z noclegiem w MTB Hostelu. Wszelkie informacje pod numerem tel. 606964104.

 
Rezerwacja grubasów Wypożyczalnia FatBike Tatra Trade tel. 602693781. Dostępne maszyny to Head: Randall rozm. 2xS, M, L i Bottecchia rozm. L