A A A
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 


W najbliższą sobotę odpalamy kolejną luźną wycieczkę enduro. Będziemy śmigać na trasach i szlakach w Kościelisku. Spotykamy się w MTB Hostelu o godzinie 10:00 i wyruszamy na lokalne trasy i szlaki rowerowe. Zapraszamy wszystkich chętnych żądnych enduroprzygody! Podkreślamy jednak, że trasy, po których będziemy jeździć, są bardzo wymagające i dla osób zaczynających przygodę z rowerem górskim mogą okazać się nie do pokonania. Kask stanowi obowiązkowe wyposażenie, a ponadto zachęcamy do wyposażenia się w ochraniacze kolan i łokci.


Kołowanie zakończymy przy wspólnym ognisku w hostelu gdzie gwarantujemy, że skosztujecie smacznej, pieczonej na ogniu, kiełbasy. Ogień zostanie rozpalony również w saunie, gdzie będziecie mogli zrelaksować się i wygrzać zmęczone mięśnie.


Możesz wpaść do nas bez roweru!

Wypożycz i przetestuj rowery marki Kross lub sprawdź jak śmiga się na grubasach. Zarezerwowane maszyny będą do odebrania na miejscu w MTB Hostelu.Rezerwacja rowerów Kross - Centrum Testowe Kross (MTB Hostel) w Kościelisku tel. 606964104. W przypadku skorzystania z oferty, 1 nocleg w hostelu (sobota/niedziela lub niedziela/poniedziałek) w cenie wypożyczenia roweru! Dostępne modele to: Soil rozm. S, M, L, XL, Dust rozm. M, L, Moon rozm. M, L, XL.Rezerwacja grubasów Wypożyczalnia FatBike Tatra Trade tel. 602693781. Dostępne maszyny to Head: Randall rozm. 2xS, M, L i Bottecchia rozm. L

 

Komentarze  

0 #1 Maciej 2016-06-22 20:21
A zdjęcia wrzucicie? 8)
Cytować
0 #2 Marek 2016-06-22 20:33
:-* przebieramy nóżkami w oczekiwaniu na fotorelację :P
Cytować
+1 #3 Marcin 2016-06-23 07:49
Tak wrzucimy, ale potrzebujemy jeszcze czasu :)
Cytować