A A A
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Rowerowe Podhale

 

Pierwsza edycja Podhalańskiego Kołowania, czyli cyklu luźnych wycieczek enduro pod Tatrami, już za nami. Warunki pogodowe jak również ekipa kołująca dopisały, dzięki czemu mogliśmy śmigać w rejonie Pasma Gubałowskiego w zupełnie chilloutowej atmosferze.

 

Rowerowe Podhale

 
Poranna deszczowa aura na szczęście nie odstraszyła zapaleńców i stawiło się łącznie 15 uczestników. Pisząc „na szczęście” mamy na myśli fakt, że tuż po starcie pogoda uległa znacznej poprawie, a okno pogodowe zamknęło się dopiero po powrocie do bazy. Ten kto się nie wybrał tego dnia na koło ma czego żałować.

 

Rowerowe Podhale

 
Trasa wycieczki obejmowała single zjazdowe w rejonie Mietłówki, Palenicy Kościeliskiej i Butorowego Wierchu. Premierowo pokonaliśmy nową trasę opadającą z z Polany Mietłówka w kierunku Roztok.

 Rowerowe Podhale

 

Pomimo licznych błotnistych odcinków i śliskich korzeni trasy zjazdowe dostarczyły wielu przyjemnych wrażeń. Ponadto koleżeńska i zupełnie luźna atmosfera potęgowała pozytywny „efekt enduro”. Mamy nadzieję, że kolejne edycje będą również takie udane.

POBIERZ PAKIET ZDJĘĆ