A A A
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Pakiet uczestnika

Prosimy nie zwlekać z odebraniem pakietu uczestnika. Od razu po przybyciu zapraszamy do recepcji MTB Hostel! W pakiecie m.in. opaska identyfikacyjna, która umożliwi późniejsze wejście na teren bazy PZE. Opaski również definiują wstępny przydział do grupy wycieczkowej.

Depozyt

Depozyt rowerowy to instytucja, która zabezpieczy Wasze rowery podczas snu i odpoczynku. Aby oddać rower do przechowali również potrzebna będzie opaska ID. Sprzęt do depozytu, w danym dniu, można oddać tylko raz. Jak już się na to zdecydujecie to wydamy Wam go dopiero następnego dnia! Depozyt będzie czynny w piątek godz. 15:00-22:00, sobotę godz. 8:00-10:00 i 15:00-18:00 oraz w niedzielę godz. 8:00-10:00.

Udział osób dodatkowych

Niestety nie ma możliwości wzięcia udziału w PZE na zasadzie "z drogi", bez wcześniejszego wykupienia pakietu lub uzgodnienia z organizatorem. Przyjęty przez nas limit uczestników to górna granica, jaką jesteśmy w stanie ogarnąć logistycznie i czasowo. Ponadto trzymają nas przepisy p.poż. oraz BHP i na obiekcie (baza PZE) również może przebywać ograniczona liczba osób. W przypadku samego udziału w wycieczkach ograniczenia wynikają z ilości przewodników, przepisów ruchu drogowego i chłonności zjazdowych tras, zlokalizowanych w terenie. Chcąc zachować bezpieczeństwo na jak najwyższym poziomie oraz płynność przejazdów musimy trzymać się limitów. Jeśli ktoś ma ochotę wziąć udział w wycieczce, organizowanej przez nas, to będzie miał ku temu jeszcze niejedną okazję w ramach Podhalańskiego Kołowania.

Grupy wycieczkowe

Każdy z uczestników otrzyma opaskę. Opaski będą różniły się m.in. kolorami, które zdefiniują przydział do tzw. startowej grupy wycieczkowej. Grupy te, spod bazy, będą ruszać oddzielnie. Nie możemy przeprowadzić po drogach publicznych grupy liczącej 100 osób. Jak już dojedziemy w teren to znowu połączymy się w wielką rowerową rodzinę. Żeby uniknąć dużych korków podczas zjazdów, na single również będziemy ruszać w grupach, ale tutaj będziecie już mogli dokonywać sobie roszad.

Program

20.10.2017 Piątek
10:00 – 23:00 odbiór opasek ID i pakietów uczestnika, kwaterowanie uczestników Zlotu
11:00 – 16:00 Podhalańskie Kołowanie, czyli luźna wycieczka enduro po okolicy
16:00 – 20:00 Nocna jazda, czyli enduro po ciemku
20:00 – 24:00 otwarcie Zlotu, kolacja, ognisko

21.10.2017 Sobota
06:00 – 09:30 Odbiór opasek ID i pakietów uczestnika, kwaterowanie uczestników Zlotu
08:00 – śniadanie
10:00 – wycieczka enduro
16:00 – obiad
17:00 – odpalamy saunę
19:00 – otwarcie gali Enduro Award 2017 i wręczenie statuetki, ogłoszenie wyniku finansowego akcji na rzecz rodziny potrzebującej
19:30 – kolacja, do oporu impreza integracyjna, ognisko

22.10.2017 Niedziela
08:00 – śniadanie
10:00 – wycieczka enduro
15:00 – obiad, ognisko, zakończenie Zlotu

Bezpieczeństwo. Zainstaluj aplikację Ratunek!

Przekazaliśmy do Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego informacje i dane GPS dotyczące ścieżek w rejonie Butorowego Wierchu, Palenicy, Mietłówki i Roztok. Dzięki temu łatwiej będzie zlokalizować ew. poszkodowanego i zadecydować o przebiegu akcji ratunkowej. Ważne jest też to, abyście dokładnie wiedzieli gdzie jesteście, na której ścieżce, górze czy polanie! Aplikacja Ratunek o tyle upraszcza sprawę, że przekazywane są do dyspozytora współrzędne GPS określające miejsce wypadku.

POBIERZ APLIKACJĘ RATUNEK