A A A

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Poznaj finałową trójkę, która walczy o statuetkę Enduro Award 2017 i oddaj swój głos. Statuetka zostanie wręczona podczas IV Podhalańskiego Zlotu Enduro. Ideą plebiscytu jest wyłonienie osób lub podmiotów szczególnie przyczyniających się do promocji i rozwoju kolarstwa górskiego enduro. Dzięki Waszym nominacjom mogliśmy wyłonić trójkę najlepszych, którzy zebrali największą ilość nominacji. Teraz przyszła pora na decydujące głosowanie.


Finaliści:

TRASY ENDURO SREBRNA GÓRA – nominowaliście ponieważ, jest to najlepsza miejscówka enduro w Polsce. Doceniliście to, że Piotrek i Marek wkładają mnóstwo energii w rozwój enduro na terenie Dolnego Śląska oraz w jaki sposób wykorzystują zebrane fundusze. Generalnie para nie idzie w gwizdek! Wiele razy podkreślaliście również, że atmosfera, o którą dbają chłopaki, jest niepowtarzalna i dzięki temu wracacie do Srebrnej Góry tak często jak jest to możliwe.

1ENDURO.PL – już po raz trzeci w finałowej trójce! Tym razem nominowaliście ponieważ Michał świetnie krzewi wiedzę enduro w naszym środowisku. Podoba Wam się również profesjonalne podejście do tematów poruszanych na blogu. Uważacie, że wiele artykułów, na blogu Michała, nie ma sobie równych!

BIKE ADVENTURES JACEK JUSZCZYK – wytypowaliście Jacka, ponieważ przez profil działalności swojej firmy przyczynia się do promocji i rozwoju enduro. Pisaliście, że w to co robi wkłada mnóstwo serca i dzięki temu zaraża pasją innych. Wiele razy wspominaliście także, że Bike Adventures organizuje wspaniałe wypady i szkoleniach rowerowe!

 

Należy wspomnieć, że poza finałową trójką, która otrzymała najwięcej nominacji, jako kandydatów do otrzymania statuetki EA 2017 wskazywaliście: Bike Park Kasina, Kellys MTB Enduro Series, Enduro Trails, endurorider.pl, Polski Trailforks, POMBA, społeczność enduro, SRP i Wilcze Ścieżki.

Komentarze  

0 #1 Jarek 2017-10-02 17:35
Ja jeszcze wskazałbym "uzurpatora". Pozdrawiam.
Cytować