A A A
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Enduro Award

 

Nominacje zakończone, najwyższa pora oddać głos! Dzięki Waszym nominacjom mogliśmy wyłonić trójkę najlepszych tych, którzy zebrali największą ilość pozytywnych typowań. Teraz przyszła pora na decydujące głosowanie.

 

ENDURO TRAILS

Za organizację świetnych zawodów rowerowych oraz skuteczną realizację projektu ścieżek dla rowerzystów górskich w Bielsku Białej. Dzięki uporowi i pasji dokonali niewątpliwie cudu, jak na polskie warunki, realizując pilotażowy projekt singletracków dla BB. Zawody organizowane w BB pozwalają zasmakować dyscypliny enduro nawet tym niekoniecznie zaawansowanym riderom.

 

1ENDURO

Świetny projekt, super strona. 1Enduro wypełnia niszę w polskim internetowym enduro. Jeśli chodzi o strony poświęcone MTB, to ta jest chyba jedyną w Polsce, gdzie artykuły są ciekawe i rzetelne i w dodatku w świetnej oprawie graficznej. Ten blog jest lepszy niż niejedna gazeta rowerowa... Treść przedstawiona w obiektywny sposób, bez mydlenia oczu i wychwalania konkretnych firm.

 

EMTB

Robią najlepiej zorganizowane i najtrudniejsze zawody w Polsce, do których ciężko się doczepić.

 
 
Tak m.in. uzasadnialiście nominacje walczących obecnie o statuetkę. Należy wspomnieć, że poza finałową trójką, która otrzymała najwięcej nominacji, jako kandydatów do otrzymania statuetki EA 2015 wskazywaliście: Marcina Motykę, Tomka Dębca i Mariusza Bryję, 2B Enduro Team, POMBA i Veloprojket! Dziękujemy za zaangażowanie!