A A A
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

 

Zapraszamy serdecznie na III Podhalańskie Cyklo Warsztaty, które odbędą się w Kościelisku 19-21 maja 2017 r. Szkolenia z techniki jazdy prowadzone przez instruktorów z Fundacji POMBA i Stowarzyszenia Rowerowe Podhale, wycieczki rowerowe, wykłady i prezentacje z zakresu turystyki i mechaniki rowerowej, fizjoterapii sportowej oraz działalności organizacji rowerowych będą kwintesencją tego wydarzenia. Oczywiście wszystko to zostanie nasączone nutą integracji i tym samym nie zabraknie ciepłego ogniska, gorących tańców wolnych i szybkich czy też seansów w saunie.

Uczestnictwo
Ogólny limit uczestników wynosi 100 osób. Przypisanie do grup szkoleniowych następuje automatycznie zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Skład grup szkoleniowych zostanie podany podczas rozpoczęcia Warsztatów.

Pakiet ze szkoleniem praktycznym
W pakiecie ze szkoleniem praktycznym techniki jazdy, bez noclegu, znajduje się (dostępne na terenie bazy Cyklo Warsztatów): wybrane szkolenie praktyczne z techniki jazdy, certyfikat uczestnictwa w szkoleniach III PCW, ekologiczna torba rowerowa na zakupy, szkolenia teoretyczne w ramach prezentacji i wykładów, wyżywienie na piątkowej kolacji / ognisku, śniadanie, obiad i kolacja w sobotę, śniadanie i obiad / ognisko w niedzielę, możliwość przechowania sprzętu rowerowego w strzeżonym depozycie, uczestnictwo w imprezie integracyjnej, seanse w saunie, ubezpieczenie NNW Conditor oraz przewodnictwo lokalnych rowerzystów podczas trwania wycieczek enduro i do Doliny Chochołowskiej. Ponadto istnieje możliwość wykupu pakietu rozszerzonego o noclegi 19/20/21 V. w MTB Hostelu lub Willi Aniołówka.

Pakiet bez szkolenia praktycznego
Pakiet specjalny dla wycieczkowiczów i osób towarzyszących. W tym pakiecie znajduje się (dostępne na terenie bazy Cyklo Warsztatów): ekologiczna torba rowerowa na zakupy, szkolenia teoretyczne w ramach prezentacji i wykładów, wyżywienie na piątkowej kolacji / ognisku, śniadanie, obiad i kolacja w sobotę, śniadanie i obiad / ognisko w niedzielę, możliwość przechowania sprzętu rowerowego w strzeżonym depozycie, uczestnictwo w imprezie integracyjnej, seanse w saunie, ubezpieczenie NNW Conditor oraz przewodnictwo lokalnych rowerzystów podczas trwania wycieczek enduro i do Doliny Chochołowskiej.

Zapoznaj się ze szkoleniami
Zanim dokonasz rejestracji zapoznaj się z opisem szkoleń techniki jazdy! Dowiedz się w jakich możesz uczestniczyć! OPIS SZKOLEŃ
 

REJESTRACJA - WYBIERZ PAKIET
Dokonując rejestracji akceptujesz REGULAMIN Cyklo Warsztatów. Kontakt w sprawie zgłoszeń: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: +48 608 572 903


sredniozaaw bPCW + ZAAWANSOWANEBEZ SZKOLENIA PRAKTYCZNEGO


 
Ważna informacja
Przyjęty przez nas limit uczestników to górna granica, jaką jesteśmy w stanie ogarnąć logistycznie i czasowo. Jeśli ktoś ma ochotę wziąć udział w wypadzie organizowanym przez nas, to serdecznie zapraszamy na darmowe wycieczki w ramach projektu Podhalańskie Kołowanie lub na Podhalański Zlot Enduro MTB.
 
Program
19.05.2017 Piątek
15:00 – 23:00 Kwaterowanie uczestników warsztatów, potwierdzenie obecności
20:00 – 21:00 Rozpoczęcie warsztatów, komunikat organizacyjny, kolacja / ognisko

20.05.2017 Sobota
6:00 – 8:30 Kwaterowanie uczestników warsztatów, potwierdzenie obecności
7:30 – 8:30 Śniadanie wydawane w bazie MTB Hostel
9:00 – 14:00 Szkolenie techniki jazdy / wycieczki enduro z przewodnikiem dla pozostałych uczestników
15:00 Obiad (obiad będzie wydawany w bazie Warsztatów)
17:00 – 19:30 Blok prezentacji i wykładów
20:00 Kolacja / ognisko, dyskoteka i relaks w saunie

21.05.2017 Niedziela
7:30 – 8:30 Śniadanie wydawane w bazie MTB Hostel
09:00 – 14:00 Szkolenie techniki jazdy / wycieczki enduro z przewodnikiem dla pozostałych uczestników
15:00 Obiad / ognisko i zakończenie warsztatów
 
Cyklo Warsztaty wspierają
WSPÓŁORGANIZATOR: MTB Hostel Kościelisko
PARTNERZY: Fundacja POMBA, Kraina Smaku Grzegorza Lelka
SPONSORZY: Kross, Tomar Kraków - sklep rowerowy, Conditor Ubezpieczenia, Zumbi, Whispbar, Mlekovita, Pakfol, Schronisko Smaków, Uvex, dozowniki.pl,
PATRONI MEDIALNI: BikeBoard, EMTB.pl, 1enduro.pl, dh-zone.com

Chcesz wesprzeć wydarzenie lub zostać wystawcą? Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 

 | REGULAMIN OŚWIADCZENIE RODZICA / OPIEKUNA |