A A A
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Bezpieczeństwo. Zainstaluj aplikację Ratunek!

Przekazaliśmy do Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego informacje i dane GPS dotyczące ścieżek w rejonie Butorowego Wierchu, Palenicy, Mietłówki i Roztok, czyli tam gdzie będziemy śmigać. Dzięki temu łatwiej będzie zlokalizować ew. poszkodowanego i zadecydować o przebiegu akcji ratunkowej. Ważne jest też to, abyście dokładnie wiedzieli gdzie jesteście, na której ścieżce, górze czy polanie! Aplikacja Ratunek o tyle upraszcza sprawę, że przekazywane są do dyspozytora współrzędne GPS określające miejsce wypadku.

POBIERZ APLIKACJĘ RATUNEK

 

Pakiet uczestnika

Prosimy nie zwlekać z odebraniem pakietu uczestnika. Od razu po przybyciu zapraszamy do recepcji MTB Hostel! W pakiecie m.in. opaska identyfikacyjna, która umożliwi późniejsze wejście na teren bazy PCW.

 

Depozyt

Depozyt rowerowy to instytucja, która zabezpieczy Wasze rowery podczas snu i odpoczynku. Aby oddać rower do przechowali również potrzebna będzie opaska ID. Sprzęt do depozytu, w danym dniu, można oddać tylko raz. Jak już się na to zdecydujecie to wydamy Wam go dopiero następnego dnia! Depozyt będzie czynny w piątek godz. 15:00-22:00, sobotę godz. 7:00-9:00 i 14:00-16:00 oraz w niedzielę godz. 7:00-9:00

 

Certyfikaty

Każdego dnia, po szkoleniu techniki jazdy, otrzymacie certyfikaty uczestnictwa w szkoleniach podczas III PCW. Certyfikaty będziemy rozdawać w sobotę przed sesją prezentacji oraz w niedzielę tuż przed obiadem lub w trakcie. Jeśli ktoś z jakiś przyczyn nie będzie na rozdaniu to zapraszamy do recepcji MTB Hostelu.

 

Grupy szkoleniowe

Każdy z uczestników, posiadający w pakiecie szkolenie techniki jazdy, został przypisany do grupy szkoleniowej (o przypisaniu do grup decydowała kolejność zgłoszeń). Skład grup oraz harmonogram szkoleń techniki jazdy poznacie na miejscu w bazie PCW.

 

Wycieczki

W czasie gdy część osób będzie odbywała szkolenie techniki jazdy, pozostali mogą wziąć udział w wycieczce. Prowadzone przez nas wycieczki będą startować spod MTB Hostelu. Dla osób początkujących polecamy wycieczkę do Doliny Chochołowskiej, a dla średnio zaawansowanych i asów enduro wypad na lokalne single.

 

Program

19.05.2017 Piątek
15:00 – 23:00 Kwaterowanie uczestników warsztatów, potwierdzenie obecności
20:00 – 21:00 Rozpoczęcie warsztatów, komunikat organizacyjny, kolacja / ognisko

20.05.2017 Sobota
6:00 – 8:30 Kwaterowanie uczestników warsztatów, potwierdzenie obecności
7:30 – 8:30 Śniadanie wydawane w bazie MTB Hostel
9:00 – 15:00 Szkolenia techniki jazdy dla grup I, II, V, VI / wycieczka dla pozostałych uczestników
15:00 Obiad (obiad będzie wydawany w bazie Warsztatów)
17:00 – 19:30 Blok prezentacji i wykładów
20:00 Kolacja / ognisko, dyskoteka i relaks w saunie

21.05.2017 Niedziela
7:30 – 8:30 Śniadanie wydawane w bazie MTB Hostel
9:00 – 15:00 Szkolenia techniki jazdy dla grup III, IV, VII, VIII / wycieczka dla pozostałych uczestników
15:00 Obiad / ognisko i zakończenie warsztatów (obiad będzie wydawany w bazie Warsztatów)

 

Testy rowerowe i ekspozycje

UVEX - historia kolarstwa nierozerwalnie łączy się z ciągłym rozwojem technologi stosowanej w produkcji kasków rowerowych. Celem Uvex było i jest optymalizacja trzech głównych cech kasku: komfort, aerodynamika oraz ochrona. Uvex przy produkcji swoich kasków od zawsze kładł nacisk na jakość produkcji, wynika to z legendarnej "Niemieckiej Jakości" oraz przywiązania do wartości, które od początku działalności firmy były priorytetowe.
 
Nowy kask Jakkyl hde łączy dwie dyscypliny all mountain i downhill w jednym produkcie. Miedzy innymi ten kask będziecie mogli przetestować na PCW! Zapraszamy na stoisko Uvex!

 

ZUMBI CYCLES - jako jeden z partnerów III PCW zaprezentuje rowery Enduro, zbudowane na najlepszych na świecie amortyzatorach marki BOS. Rowery zostaną udostępnione do darmowych testów, a zapisy przyjmowane będę w piątek wieczorem. Więcej informacji o marce znajdziecie pod adresem www.zumbicycles.com.

Konkurs dla uczestniczek warsztatów – na najlepsze zdjęcie „kobieta na rowerze enduro”, a nagrodą będzie umieszczenie fotografii w katalogu Zumbi Cycles na rok 2017/18. Manufaktura Zumbi przygotowała również ofertę zakupu rowerów testowych w specjalnie stworzonych na tą okazję malowaniach CUSTOM i promocyjnej cenie. Czekają na Was upominki, możliwość konsultacji z pracownikami Zumbi Cycles, wspólne kolacje śniadania i zabawa do rana!

 

KROSS - przywiezie kilka rowerów z kolekcji na rok 2017. Jakie? To chyba będzie niespodzianka, a wszystkiego dowiecie się na miejscu. Zaprezentowane zostaa również akcesoria rowerowe, oraz środki do czyszczenia i konserwacji jednośladów.

 

TOMAR - zapewni na miejscu podstawowy serwis roweru. Na stoisku Tomaru, za piękny uśmiech, zostaniecie nieodpłatnie obsłużeni w zakresie regulacji roweru i drobnych napraw.

 

Cyklo Warsztaty wspierają

WSPÓŁORGANIZATOR: MTB Hostel Kościelisko
PARTNERZY: Kraina Smaku Grzegorza Lelka, Fundacja POMBA
SPONSORZY: Kross, Tomar, Zumbi Conditor Ubezpieczenia, Whispbar, Mlekovita, Pakfol Opakowania, Schronisko Smaków, Uvex, Higma Service Tork
PATRONI MEDIALNI: Bike Board, 1Enduro.pl, emtb.pl, dh-zone.com, mtb.pl