A A A
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Już 18 czerwca, krakowskie kino Kijów.Centrum, po raz kolejny ugości niezwykle ciekawe wydarzenie łączące sport i kinematografię. Tego dnia odbędzie się tam polska premiera filmu „UnReal”, pokazującego do czego zdolna jest światowa czołówka rowerzystów górskich w poszukiwaniu nowych wrażeń.

Unreal Film
Zgodnie z tytułem, twórcy „UnReal” postawili na zrealizowanie scen jakich widzowie filmów rowerowych nie mieli okazji wcześniej oglądać. Na ekranie zobaczymy więc nie tylko klasyczną scenerię dla rowerów górskich, ale także śnieg czy galopujące stada dzikich koni. Dokładając do tego absolutną elitę zawodników tej dyscypliny (m.in. Brandon Semenuk czy Graham Agassiz) otrzymamy wybuchową mieszanką nakręconą w prawdziwie hollywoodzkim stylu.

Unreal Film

Za produkcją filmu stoją dwie niezwykle doświadczone ekipy – Teton Gravity Research oraz Anthill Films. Ciekawostką jest fakt, że pierwsza z wymienionych wytwórni nie uczestniczyła dotąd w produkcji filmu rowerowego. Nie należy jednak zapominać, że TGR to jedna z najstarszych i najbardziej uznanych wytwórni filmów narciarskich i snowboardowych, mająca na swoim koncie liczne nagrody oraz ponad 30 zrealizowanych pełnometrażowych produkcji! Anthill Films to z kolei młoda wytwórnia związana ściśle ze sceną kolarstwa górskiego, ale posiadająca już swoją ugruntowaną pozycję i markę.


Widzowie, którzy przybędą na premierę znajdą się w gronie pierwszych osób na świecie, które zobaczą film. Krakowski pokaz został bowiem dodany do serii premier, odbywających się w krótkim czasie po światowej premierze w Vancouver. Z pewnością można liczyć na dużą dawkę pięknych zdjęć na wielkim ekranie kina Kijów.Centrum, sportowej akcji graniczącej z niemożliwym i emocji, które spowodują, że po wyjściu z kina widzowie nie będą myśleli o niczym innym niż jazda na rowerze górskim!

Miejsce: Kino Kijów.Centrum, Kraków
Data: 18.06.2015
Godzina: 20:30
Bilety w cenie 19 zł: http://bit.ly/BiletyNaUnReal oraz kasy kina Kijów.Centrum


Kontakt dla mediów:
Piotr Gnalicki
+48 601 505 138
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Unreal Film

Komentarze  

0 #1 Rafal 2015-06-13 14:51
Niestety premiera w Kijowie odwołana...
Cytować